علت بدشانسی در زندگی و درمان بدبیاری های پشت سرهم!

اگرفکر می کنید دچار بدشانسی در زندگی شده اید و می خواهید سرنوشت خود را تغییر دهید، با رسانه نیروانا تا انتهای مطلب همراه شوید!

علت بدشانسی چیست؟

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه در حال شکست خوردن هستید؟ آیا به نظر می رسد اتفاقات کمی برای شما خوب پیش می رود؟ آیا گاهی اوقات احساس می کنید که کائنات تمام تلاش خود را برای شکست خوردن شما می کند؟

در حقیقت باید بدانید شانس شما بدتر یا بهتر از هیچ کس دیگری نیست. فقط این شکلی حس می شود! حتی اگر رویدادهای منفی تصادفی رخ دهند، دیدگاه و واکنش ما می تواند آن ها را به چیزهای مثبت تبدیل کند. پس علت بدشانسی در زندگی در حقیقت به نوع واکنش شما به اتفاقات بستگی دارد و خوش شانسی و بدشانسی به شکلی که مردم باور دارند وجود ندارد.

 • به یاد داشته باشید که هر چیزی که به آن توجه می کنید در ذهن شما رشد می کند. ممکن است بگویید درمان بدشانسی چیست؟ در پاسخ باید بگوییم اگر روی اتفاقات بدی که در زندگی‌تان رخ می‌دهد تمرکز کنید و آن ها را «بدشانسی» ببینید، نمی‌توانید کاری انجام دهید! بلکه در مدت کوتاهی، آنقدر متقاعد خواهید شد که همه چیز علیه شماست که موارد بیشتری را مشاهده خواهید کرد که به نظر می رسد این درست است. در نتیجه، خود را در انرژی منفی غرق خواهید کرد و دست از تلاش می کشید.
 • مکان زندگی شما ژنتیکی نیست! یه جورایی یاد گرفتید که اگر در این محل دچار بدشانسی می شوید باید آن را تغییر دهید. این طرز فکری است که سرنوشت شما را تغییر می دهد! در صورتی که محل زندگی نمی تواند سبب خوش شانسی یا بدشانسی شما باشد. با این حال اگر فکر می کنید از این محل انرژی های خوبی دریافت نمی کنید بهتر است آن را تغییر دهید. به خاطر داشته باشید آسمان همیشه یک رنگ است! چیزی که متفاوت است طرز فکر و دیدگاه شما به وقایع است.

بررسی علت بدبیاری پشت سرهم

در واقعیت هیچ‌کس خوش‌شانس‌تر یا بدشانس‌تر از دیگری نیست؛ البته ممکن است در کوتاه مدت اینطور به نظر برسد! علت بدبیاری های پشت سرهم می تواند به این موضوع مرتبط باشد که رویدادهای تصادفی اغلب به صورت گروهی اتفاق می‌افتند. درست همانطور که اعداد تصادفی اغلب برای چندین نمونه نزدیک به هم قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که وقتی اتفاقات بد برای شما پشت سرهم رخ می دهد تصور می کنید دچار یک بدشانسی زیاد در زندگی شده اید.

اگر چشم انداز طولانی تری به زندگی خود داشته باشید، متوجه می شوید که شانس عملا وجود ندارد و فقط تصادفی است. با این حال، کسانی که احساس می‌کنند کمتر خوش شانس هستند، معمولاً به موارد کوتاه‌مدت بدشانسی توجه بیشتری می‌کنند و خود را به درستی باورشان متقاعد می‌کنند.

دلیل بد بیاری پشت سر هم

چرا من اینقدر بد شانسم؟ چرا پشت سر هم بدشانسی میارم؟

مسئله این نیست! شانس تصادفی است و تمامی افراد به همان اندازه احتمال دارد از شکست ها رنج ببرند. آنچه متفاوت است پاسخ ما به اتفاقات می باشد.

 • وقتی همه چیز اشتباه می شود، افراد موفق یا به قولی خوش شانس، به سرعت به دنبال راه هایی برای اصلاح آن هستند.
 • آن ها ناله نمی کنند.
 • برای خودشان ترحم نمی کنند یا از «بدشانسی» شکایت نمی کنند.
 • آن ها سعی می کنند از اتفاقی که افتاده درس بگیرند تا دفعه بعد از آن اجتناب یا آن را اصلاح کنند و به بهترین شکل ممکن زندگی خود را ادامه دهند.
 • آن ها این موتور انگیزشی را دارند که اکثر مردم فاقد آن هستند تا ادامه دهند!

قوی‌ترین راه های درمان بدشانسی چیست؟

دریابید که چه انرژی بدی به شما حمله می کند و تمام تلاش خود را برای رهایی از آن از بدن خود انجام دهید. در اینجا چند راه برای درمان بدشانسی وجود دارد که می توانید از شر انرژی های منفی که ممکن است شما را دنبال می کنند خلاص شوید.

استفاده از با نمک برای دوری از انرژی های بد

می توانید با حمام کردن از نمک برای پاکسازی خود استفاده کنید. هنگامی که در آب نمک حمام می کنید، انرژی منفی از بدن شما خارج می شود. برای از بین بردن انرژی بد، ترجیحاً در هر گوشه ای از خانه خود نمک بپاشید و وسایل خود را با آن ضدعفونی کنید.

حمام کردن با نمک

از گل و گیاه استفاده کنید

مقداری گلبرگ را در آب بپاشید و به مدت نیم ساعت در آن حمام کنید. از طرف دیگر، می توانید آب گلبرگ را در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید و در آن حمام کنید. بعد از اتمام کار، تمام گلبرگ ها را جمع کنید، آن ها را خوب بپیچید و دور بیندازید. بوی گلبرگ انرژی مثبت را برای شما جذب می کند. بهتر است منزل و محل کار خود را مملو از آن ها کنید.

استفاده از عود و اسماج برای درمان بدشانسی

بهتر است از گیاهانی مانند مریم گلی، چوب صندل یا یاس استفاده کنید. این گیاهان برای باز شدن چشم سوم نیز توصیه می شوند.

علت بدشانسی های پشت سر هم

مدیتیشن مهمترین راه برای جلوگیری از بدشانسی!

دعای خالصانه و مدیتیشن راه حل همه چیز است. این کار ذهن شما را آرام می کند و می توانید انرژی مثبت را جذب کنید. عادت کنید هر روز از دعا و مراقبه برای شادی و آرامش استفاده کنید.

ببخشید و به دیگران کمک کنید!

انسان بخشنده انسان های موفق و آرامی هستند و آن را ده برابر در زندگی خود دریافت می کنند. هنگامی که تصمیم به اهداء می‌گیرید، به خاطر خلاص شدن از شر بدشانسی این کار را انجام ندهید. با قلبی مشتاق به افرادی که در اطرافتان هستند کمک کنید. بخشیدن و کمک به دیگران انرژی بد را از اطراف شما دور می کند. قلبی بخشنده داشته باشید تا از پاداش مثبتی که دریافت می کنید شگفت زده شوید!

 چگونه از بدشانسی های مکرر در زندگی جلوگیری کنیم؟

بهترین کار برای درمان بدشانسی در زندگی دو راه ساده است که می توانید انجام دهید. این راهکارها احساس بدشانسی شما را معکوس می کند و شانس شما را تغییر می دهد:

 1. باور نکنید که آنچه در زندگی اتفاق می افتد خارج از کنترل شماست.
 2. باور نکنید که آنچه در زندگی شما روی می دهد ناشی از شانس، سرنوشت، نیروهای ماوراء طبیعی، افراد بدخواه دیگر یا هر چیز دیگری خارج از خودتان است.

روانشناسان این امور را که افراد اتفاقات زندگی خود را تحت تاثیر عواملی خارج از خودشان بدانند، «مرکز کنترل بیرونی» می گویند. این نوعی جبرگرایی است و این افراد فقط به بهترین ها امیدوارند و بر تلاش برای تغییر شانس خود با انواع مختلف خرافات هستند! حتی ممکن است منفعلانه تسلیم هر چیزی شوند؛ در حالی که از وضعیت کنونی خود شکایت دارند.

دیدگاه افراد موفق در مقابل افراد بدشانس

آیا بدشانسی در زندگی واقعا وجود دارد؟ خیر! اکثر افراد موفق برخلاف افرادبدشانس، به جای تمرکز بر مراکز بیرونی، بر مراکز کنترل داخلی تمرکز می کنند. آن ها بر این باورند که آنچه در زندگی آن ها اتفاق می افتد تقریباً فقط به خودشان بستگی دارد. همچنین معتقد هستند زمانی که رویداد تصادفی بد رخ می دهد، آنچه مهم است خود رویداد نیست، بلکه نحوه واکنش شما به آن است.

این باعث می شود آن ها افرادی فعال، متعهد، آماده تجربه چیزهای جدید و مشتاق یافتن راهی برای تغییر هر چیزی در زندگی خود باشند که به آن علاقه ندارند. آن ها سرنوشت گرا نیستند و بدشانسی را به خاطر آنچه در دنیایشان درست نیست سرزنش نمی کنند. افراد موفق به دنبال راهی برای بهبود اوضاع هستند.

امیدواریم در رسانه نیروانا یاد گرفته باشید که بدشانسی عملا وجود ندارد؛ پس انرژی های منفی را از خود دور کنید و به سوی زندگی بهتر و شادتر قدم بردارید.

به اشتراک بگذارید

نظرات

 1. اگر کسی مثل من بدشانسه بگه سه تا از ماشینهایی که چند سال پیش خریدم و پولش م کامل پرداختم والان به خاطر گرون شدن صاحب پلاک که از دوستانه و من بهش اعتماد کردم تعویض پلاک نکردم ماشینها رو توقیف کرده و بعد شب تاسوعا هم ماشین دیگه م دزدین و کلی بدبیاری دیگه

  • من! سی و چهار سالمه مجردم، هم عمرم رفت، هم تمام سرمایم طی سه سال، هم کسی که دوسش داشتم.
   طی سه سال به شکل‌های مختلف دو میلیارد سرمایه من صفر شد.

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *