جدیدترین گوشی اپل با نام آیفون Ultra!

در نیروانا می‌خوانید: اپل در حال بررسی امکان عرضه یک آیفون گران‌تر “Ultra” بالاتر از مدل‌های iPhone Pro و Pro Max است. به گفته مارک گورمن، گوشی اپل جدیدترین مدل، می‌تواند به زودی در سال 2024 با سری آیفون 16 وارد بازار شود. سپتامبر گذشته، گورمن پیش‌بینی کرد که مدل Ultra” می تواند جایگزین برند Pro Max شود با آیفون 15 امسال، اما آخرین تئوری او نشان می‌دهد که اپل می‌خواهد یک ردیف قدرتمندتر و گران‌تر از آیفون‌ها ایجاد کند. این بدان معنی است که این دستگاه می تواند حتی قیمتی بالاتر از قیمت آیفون 14 پرو مکس داشته باشد که از 1099 دلار شروع می شود.

در مصاحبه هفته گذشته با تیم کوک، مدیر عامل اپل، احتمال افزایش قیمت آیفون در آینده را رد نکرد. او در عوض اشاره کرد که مشتریان ممکن است بخواهند برای دریافت محصول بهتر هزینه بیشتری بپردازند. “آیفون در زندگی مردم یکپارچه شده است.” کوک گفت. من فکر می‌کنم مردم مایلند که واقعاً تلاش کنند تا بهترین چیزی را که می‌توانند در این رده هزینه کنند، به دست آورند.»

در حالی که هنوز مشخص نیست که چه نوع ویژگی هایی می تواند با گوشی اپل جدیدترین مدل، دستگاه “Ultra” ،  ارائه شود، Gurman حدس می زند که “احتمالاً بهبودهای بیشتری در دوربین، تراشه سریع تر و شاید نمایشگر بزرگتر ارائه می دهد.” همچنین ممکن است با طراحی ای همراه باشد که درگاه شارژ را به شارژ بی سیم کاهش دهد.

همانطور که توسط Gurman اشاره شد، اپل در حال حاضر با افزودن بهترین ویژگی‌ها به مدل‌های Pro و Pro Max خود «دلیلی برای پرداخت به مصرف‌کنندگان می‌دهد». سال گذشته، اپل جزیره دینامیک را منحصر به آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس کرد، و گورمن می‌گوید که اپل قصد دارد با عرضه آیفون 15 امسال، این سطوح را بیشتر متمایز کند.

به اشتراک بگذارید
کریمی
کریمی
مقالات: 37